Skaff deg en Aglo-bod

En unik mulighet til å skaffe seg den tradisjonsrike og attraktive Aglo-boden. Men det er bare en – 1 – igjen!! Det haster veldig med andre ord.

Byggavdelingen vår har snekret den sammen og selger den nå for 17000 kroner.  Aglo-bodene ble laget i våren av elevene på VG1 og VG2 og selges til kostpris. Boden må hentes på Aglo, men vi er selvsagt behjelpelige med å laste den opp.

Utvendige mål er 3,6 m x 2,45m. Boden er uisolert, og den har ett vindu i bakkant. Den er utvendige kledningen er grunnet og klar for påføring av maling.

Stikk innom oss eller ring tlf. 74834330 hvis du er interessert. Vi har pr. i dag kun denne ene boden til salgs. Det kan med andre ord være lurt å handle raskt.

Foto: Jonas Skjervold

Les også artikkelen i bladet.no her.

Spørsmål?

Hos oss er det alltid noen som kan bistå deg

Følg oss

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons Last mer

Instagram poster
For ei produktiv, kreativ, bærekraftig og artig uke vi har hatt Villa Form🌞🤩🦸‍♀️. 
@aglo_fbie #aglofbie #aglovgs #bærekraftig #kvislabakkenskole #innovasjon #vikansgartneri
I anledning bærekraftsuka har de ulike avdelingene deltatt i en innovasjonscamp der de har lagd bærekraftige produkter! Flinke og kreative elever!