Jannicke tok det beste bildet!

For et par uker siden var vi på heldagstur til Forbordsfjellet og Svartkamhytta. Vi lager konkorranse, tenkte noen, Som tenkt så gjort.

Med utgangspunkt i komposisjon, teknisk kvalitet og originalitet skulle vi kåre de tre beste bildene. Det har vi gjort. Her er dommer Anne-Lise Sundbøs dom (Aglo-lærer og en meget god fotograf)

Nr. 1 – og VINNER: Jannicke Sletvold (3AFA) (hovedbildet…., selvsagt). «Et spennende bildet. Hun har sett noe alle ikke så. Jeg er veldig glad i småkryp selv, og det påvirket kanskje valget mitt.»

Nr. 2 – og SØLV:  Jennifer Caridan Johansen (VG1 SES). «Et mystisk bilde. Det er stemning i dette. Litt viltert på en måte.»

index.jpg

 

Nr. 3 – og BRONSE: Synnøve Brandtzæg (3AFA). «Her ble komposisjonen avgjørende. Den er spennende og fin. Et høstbilde passer bra akkurat nå.»

index3.jpg

22 deltakere, og hele gjengen omtrent med mobil som kamera.

-Litt blanda kvalitet på bildene, men mange av dem holdt et meget bra nivå, sa Anne-Lise.

Spørsmål?

Hos oss er det alltid noen som kan bistå deg

Følg oss

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons
Last mer

Instagram poster
🌸FBIE-gjengen er kjendiser i bladet! Sjekk ut den flotte artikkelen på bladet.no🌸

 @bladetlokalavis #aglo #aglofbie #aglovgs
#kvislabakkenskole #fbie #frisørblomsterinteriørogeksponeringsdesign #interiør #eksponeringsdesign #stjørdalkommune @aglo_fbie @aglovgs
I dag ble årsutstillingen Kreativ implosjon  åpnet av rektor. 
Det er elever ved Vg1 Håndverk, design og produktutvikling og Vg2 Søm og tekstilhåndverk som stiller ut produktene sine.
Utstillingen vil stå frem til 17. juni
Følg oss
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.