Om Korona på flere språk

Har du annet morsmål enn norsk? På Aglo vgs. har vi svært mange elever med et annet morsmål enn norsk. Her er det samlet en del nettsider som forhåpentligvis kan gi noen svar.

Sjekk disse nettsidene som har informasjon om korona-viruset på ulike språk. Klikk i vei og LES!

 

 

Foto: Jonas Skjervold

Les også artikkelen i bladet.no her.

Spørsmål?

Hos oss er det alltid noen som kan bistå deg

Følg oss

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

I forbindelse med «Bærekraftsuka» vår har HO-avdelingen vært på tur til Innherred Renovasjon og sorteringsanlegget på Levanger. Her fikk vi masse nyttig informasjon fra Knut Olav som også viste oss rundt på anlegget. #aglovgs #aglovgspåtur #bærekraft #innherredrenovasjon ... Se merSe mindre

I forbindelse med «Bærekraftsuka» vår har HO-avdelingen vært på tur til Innherred Renovasjon og sorteringsanlegget på Levanger. Her fikk vi masse nyttig informasjon fra Knut Olav som også viste oss rundt på anlegget. #aglovgs #aglovgspåtur #bærekraft #innherredrenovasjonImage attachmentImage attachment+4Image attachment
Last mer

Instagram poster
For ei produktiv, kreativ, bærekraftig og artig uke vi har hatt Villa Form🌞🤩🦸‍♀️. 
@aglo_fbie #aglofbie #aglovgs #bærekraftig #kvislabakkenskole #innovasjon #vikansgartneri
I anledning bærekraftsuka har de ulike avdelingene deltatt i en innovasjonscamp der de har lagd bærekraftige produkter! Flinke og kreative elever!