Skoletur 29.08.2024

Tur til Sonvatna og Skarven

Torsdag 29.08 dro hele skolen på tur. Elevene kunne velge mellom to turer: en tur til Sonvatna eller en mer krevende tur til Skarven.

Turen til Skarven var planlagt til cirka 18 km tur/retur, med en høyde på 1171 meter over havet. Dessverre ble vinden så kraftig at gruppa måtte snu bare noen få kilometer fra toppen. Likevel rapporterte de om god stemning og et vær som gjorde turen ekstra spennende!

De som dro til Sonvatna opplevde også kraftig vind, men det la ingen demper på dagen. Noen valgte å fiske, bade, utforske området eller grille.

 

 

 

Spørsmål?

Hos oss er det alltid noen som kan bistå deg

Følg oss

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Den tradisjonelle bli-kjent-turen ble i år gjennomført i vått vær – men det la ingen demper på stemningen.🌧☂️ (Nesten) ingen klagde, og det er fantastisk å være i gang med et nytt skoleår!😎 ... Se merSe mindre

Den tradisjonelle bli-kjent-turen ble i år gjennomført i vått vær – men det la ingen demper på stemningen.🌧☂️ (Nesten) ingen klagde, og det er fantastisk å være i gang med et nytt skoleår!😎Image attachmentImage attachment+2Image attachment
Last mer

Instagram poster
🌸FBIE-gjengen er kjendiser i bladet! Sjekk ut den flotte artikkelen på bladet.no🌸

 @bladetlokalavis #aglo #aglofbie #aglovgs
#kvislabakkenskole #fbie #frisørblomsterinteriørogeksponeringsdesign #interiør #eksponeringsdesign #stjørdalkommune @aglo_fbie @aglovgs
I dag ble årsutstillingen Kreativ implosjon  åpnet av rektor. 
Det er elever ved Vg1 Håndverk, design og produktutvikling og Vg2 Søm og tekstilhåndverk som stiller ut produktene sine.
Utstillingen vil stå frem til 17. juni
Følg oss
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.