Skoletur 29.08.2024

Tur til Sonvatna og Skarven

Torsdag 29.08 dro hele skolen på tur. Elevene kunne velge mellom to turer: en tur til Sonvatna eller en mer krevende tur til Skarven.

Turen til Skarven var planlagt til cirka 18 km tur/retur, med en høyde på 1171 meter over havet. Dessverre ble vinden så kraftig at gruppa måtte snu bare noen få kilometer fra toppen. Likevel rapporterte de om god stemning og et vær som gjorde turen ekstra spennende!

De som dro til Sonvatna opplevde også kraftig vind, men det la ingen demper på dagen. Noen valgte å fiske, bade, utforske området eller grille.

 

 

 

Spørsmål?

Hos oss er det alltid noen som kan bistå deg

Følg oss

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Facebook poster

Den siste dagen før vinterferien tok hele skolen turen til ski-VM på Granåsen! Stemningen var på topp, og det var en kjempe flott opplevelse🇳🇴 ... Se merSe mindre

2 uker siden
Last mer

Instagram poster
Nå er det vinterferie!🥳 Siste dag før ferien dro hele skolen på ski-VM på Granåsen! Det ble en kjempeopplevelse for oss alle! ❄️☀️
#aglo #aglovgs #badminton