DETTE ER VI SOM

JOBBER PÅ AGLO

Aamodt, Bjørg Kristin

Aamodt, Bjørg Kristin

Rådgiver (DH og HO)

Akselvoll, Tor Helge

Akselvoll, Tor Helge

Avdelingsleder (TIP)

Aspenes, Kari Dahlen

Aspenes, Kari Dahlen

Avdelingsleder (HO)

Avelsgaard, Randi

Avelsgaard, Randi

Lærer (AF)

Bakken, Monica

Bakken, Monica

Lærer (grunnskole)

Baxter, Pål Loennechen

Baxter, Pål Loennechen

Lærer (SES)

Berg, Ingrid Hernes

Berg, Ingrid Hernes

Lærer (HO)

Bergersen, Gerd Nesgård

Bergersen, Gerd Nesgård

Daglig leder, Opplæringssenteret

Berg-Moen, Rita

Berg-Moen, Rita

Lærer (DH)

Bjørnstad, Elin

Bjørnstad, Elin

Lærer

Bonslet, Janne

Bonslet, Janne

Rådgiver/spes.ped.

Bjørkøy, Heidi

Bjørkøy, Heidi

Lærer/rådgiver (grunnskole)

Børholm, Pernille

Børholm, Pernille

Lærer (AF)

Drop, Guri Fornes

Drop, Guri Fornes

Inspektør/avd.leder (AF)

Dullum, Bente

Dullum, Bente

Lærer (HO)

Dybvad, Margrethe

Dybvad, Margrethe

Lærer (DH)

Ertsgård, Karen

Ertsgård, Karen

Lærer (SES)

Ervik, Malmfrid

Ervik, Malmfrid

Kontorleder/lærer

Fiskvik, Tone

Fiskvik, Tone

Lærer (DH)

Fiskvik, Åse

Fiskvik, Åse

Lærer (AF)

Flægstad, Kristian

Flægstad, Kristian

Ansvarlig lærlinger

Fordal, Arild

Fordal, Arild

Fagarbeider (Bygg)

Fossmo, Ine Strand

Fossmo, Ine Strand

Kantineleder

Gela, Margareth Meldal

Gela, Margareth Meldal

Lærer

Gjønnes, Erik

Gjønnes, Erik

Lærling (IT)

Haabeth, Anne Berit

Haabeth, Anne Berit

Avd.leder (DH)

Halvorsen, Harald

Halvorsen, Harald

Fagarbeider

Hansen, Steve

Hansen, Steve

Lærling (IT)

Haugen, Øystein

Haugen, Øystein

Fagarbeider/lærer

Hegseth, Runar

Hegseth, Runar

Lærer (AF)

Hjortshøj, Bente

Hjortshøj, Bente

Lærer (AF)

Hoem, Anne Lise

Hoem, Anne Lise

Barne- og ungdomsarbeider

Hoff, Espen

Hoff, Espen

Vernepleier

Joramo, Gørild

Joramo, Gørild

Rektor/daglig leder

Jorem, Tor-Steinar

Jorem, Tor-Steinar

Lærer (AF + nettsideansvarlig)

Kaspersen, Tove

Kaspersen, Tove

Renholder

Khatibzadih, Mitra Faqiri

Khatibzadih, Mitra Faqiri

Lærling (kontor)

Kjølstad, Tore

Kjølstad, Tore

Lærer (TIP)

Kluaiprakhon, Krongpong

Kluaiprakhon, Krongpong

Renholder

Korsvik, Lise

Korsvik, Lise

Lærer (HO)

Kvalø, Erlend

Kvalø, Erlend

Aktivitør

Kvigne, Jannicke Indregaard

Kvigne, Jannicke Indregaard

Lærer (SES)

Lien, Ronny

Lien, Ronny

Lærer (TIP)

Lier, Magnus Vollan

Lier, Magnus Vollan

Lærekandidat

Lothe, Jørgen

Lothe, Jørgen

Lærer

Lyngvær, Jan Erik

Lyngvær, Jan Erik

Lærer (TIP)

Myran, Christina Henriette

Myran, Christina Henriette

Lærer (DH)

Myran, Stig

Myran, Stig

Miljøarbeider

Nilsen, Jan Roger

Nilsen, Jan Roger

Aktivitør

Nilsen, June Dahl

Nilsen, June Dahl

Kantinemedarbeider

Nordback-Eriksen, Trond

Nordback-Eriksen, Trond

Lærer (grunnskole)

Pettersen, Kai Ruud

Pettersen, Kai Ruud

Lærling (IT)

kai.pettersen@blakors.no

Reitan, Ruben Krokstad

Reitan, Ruben Krokstad

Lærling (IT)

Rekstad, Liv Johanne

Rekstad, Liv Johanne

Helsesykepleier

Rotabakk, Torgeir

Rotabakk, Torgeir

Lærer (Bygg)

Ryggvik, Maren Iversen

Ryggvik, Maren Iversen

Lærling

Ryggvik, Monica

Ryggvik, Monica

Rådgiver (AF)

Røkke, Håvard

Røkke, Håvard

Lærer (grunnskole)

Rønning, Randi Grav

Rønning, Randi Grav

Lærer (AF)

Salberg, Solveig

Salberg, Solveig

Lærer (AF)

Sandbakk, Edvin Telnes

Sandbakk, Edvin Telnes

Lærer (TIP)

Sandness, Stine K.

Sandness, Stine K.

Leder Aglo Opplæringskontor

Skjervold, Pål Asbørn

Skjervold, Pål Asbørn

Lærer (grunnskole)

Skogen, Hilda Ovedie

Skogen, Hilda Ovedie

Lærer (HO)

Stadsvik, Siv Mona

Stadsvik, Siv Mona

Renholder

Staven, Lene Bjørkmo

Staven, Lene Bjørkmo

Avdelingsleder (grunnskole)

Stavnås, Ingrid-Ann Hagen

Stavnås, Ingrid-Ann Hagen

Lærer (HO)

Sten, Brit Oddny

Sten, Brit Oddny

Kontorfullmektig

Andrè Storstein

Andrè Storstein

Miljøarbeider (grunnskolen)

Storøien, Monica

Storøien, Monica

Lærer (HO)

Strand, Lars Tore

Strand, Lars Tore

Barnevernsped./rådgiver

Stuberg, Elin

Stuberg, Elin

Lærer (DH)

Sundbø, Anne-Lise

Sundbø, Anne-Lise

Lærer (HO)

Sørensen, Fredrik Røed

Sørensen, Fredrik Røed

Lærer (grunnskolen)

Teigen, Olav

Teigen, Olav

Avd.leder (Bygg)

Trollebø, Jan Egil

Trollebø, Jan Egil

Lærer (Bygg)

Tuseth, Tor Erik

Tuseth, Tor Erik

Driftsleder

Ulseth, Rikard

Ulseth, Rikard

Lærer (AF)

Valberg, Steinar

Valberg, Steinar

IT-ansvarlig

Valli-Viken, Gry Åse

Valli-Viken, Gry Åse

Barnevernspedagog

Valstad, Heidi Hernes

Valstad, Heidi Hernes

Avd.leder (SES)

Vatne, Sigrid

Vatne, Sigrid

Lærer (bygg)

Vold, Henrik

Vold, Henrik

Lærer (bygg)

Waade, Janne Buan

Waade, Janne Buan

lærer (HO) permisjon

Wahl, Børge

Wahl, Børge

Lærer (AF)

Werkland, Tomas

Werkland, Tomas

Lærer (bygg)

Wråli, Kristoffer

Wråli, Kristoffer

Lærekandidat

Aas, Kine

Aas, Kine

Miljøarbeider