DETTE ER VI SOM

JOBBER PÅ AGLO

Aamodt, Bjørg Kristin

Aamodt, Bjørg Kristin

Rådgiver (DH og HO)

bjorg.kristin.aamodt@aglo.no

Akselvoll, Tor Helge

Akselvoll, Tor Helge

Avdelingsleder (TIP)

tor.helge@aglo.no

Andreassen, Tomas Aleksander

Andreassen, Tomas Aleksander

Lærekandidat

Aspenes, Kari Dahlen

Aspenes, Kari Dahlen

Avdelingsleder (HO)

kari@aglo.no

Avelsgaard, Randi

Avelsgaard, Randi

Lærer (AF)

randi.avelsgaard@aglo.no

Berg, Ingrid Hernes

Berg, Ingrid Hernes

Lærer (HO)

ingrid.hernes@aglo.no

Bergersen, Gerd Nesgård

Bergersen, Gerd Nesgård

Konst. daglig leder

gerd@aglo.no

Bjørkøy, Heidi

Bjørkøy, Heidi

Lærer/rådgiver (grunnskole)

heidi@aglo.no

Bonslet, Janne

Bonslet, Janne

Rådgiver/spes.ped.

janne.bonslet@aglo.no

Botten, Nils Børge

Botten, Nils Børge

aktivitør

Brekken, Øyfrid

Brekken, Øyfrid

Lærer (SES)

oyfrid.brekken@aglo.no

Drop, Guri Fornes

Drop, Guri Fornes

Inspektør/avd.leder (AF)

guri@aglo.no

Dybvad, Margrethe

Dybvad, Margrethe

Lærer (DH)

margrethe.dybvad@aglo.no

Dybwad, Kine Kari-Anne

Dybwad, Kine Kari-Anne

Lærer/Rrådgiver (SES)

kine.dybwad@aglo.no

Ertsgård, Karen

Ertsgård, Karen

Lærer (SES)

karen.ertsgard@aglo.no

Ervik, Malmfrid

Ervik, Malmfrid

Kontorleder/lærer

m.ervik@aglo.no

Fiskvik, Åse

Fiskvik, Åse

Lærer (SES)

aase@aglo.no

Fiskvik, Tone

Fiskvik, Tone

Lærer (DH)

tone.fiskvik@aglo.no

Flægstad, Kristian

Flægstad, Kristian

Ansvarlig lærlinger

Fordal, Arild

Fordal, Arild

Fagarbeider (Bygg)

arild@aglo.no

Fossmo, Ine Strand

Fossmo, Ine Strand

Kantineleder

ine@aglo.no

Gebereyesus, Ermias Ayene

Gebereyesus, Ermias Ayene

Lærekandidat

Haabeth, Anne Berit

Haabeth, Anne Berit

Lærer (DH)

anne.berit@aglo.no

Hagen, Stein Roger

Hagen, Stein Roger

Leder Aglo Opplæringskontor

stein.hagen@aglo.no

Halvorsen, Harald

Halvorsen, Harald

Fagarbeider

halv-verks@aglo.no

Hansen, Siv Hanne

Hansen, Siv Hanne

Kantinemedarbeider

siv.hansen@aglo.no

Haugen, Øystein

Haugen, Øystein

Fagarbeider/lærer

oystein.haugen@aglo.no

Hjortshøj, Bente

Hjortshøj, Bente

Lærer (AF)

bh@aglo.no

Hoem, Anne Lise

Hoem, Anne Lise

Barne- og ungdomsarbeider

anne.lise.hoem@aglo.no

Horseng, Trond

Horseng, Trond

Lærekandidat

Husby, Torgeir

Husby, Torgeir

Fagarbeider

torgeir.husby@aglo.no

Johnsen, Sondre Tronsmo

Johnsen, Sondre Tronsmo

Lærekandidat

Joramo, Gørild

Joramo, Gørild

Rektor

Jorem, Tor-Steinar

Jorem, Tor-Steinar

Lærer (AF + nettsideansvarlig)

ts.jorem@aglo.no

Kaspersen, Tove

Kaspersen, Tove

Renholder

renhold@aglo.no

Kjølstad, Tore

Kjølstad, Tore

Lærer (TIP)

Korsvik, Lise

Korsvik, Lise

Lærer (HO)

lise@aglo.no

Kluaiprakhon, Krongpong

Kluaiprakhon, Krongpong

Renholder

Kvalø, Erlend

Kvalø, Erlend

Aktivitør

erlend@aglo.no

Larsen, Nils

Larsen, Nils

Driftsmedarbeider (perm.)

nils@aglo.no

Lien, Ronny

Lien, Ronny

Lærer (TIP)

ronny.lien@aglo.no

Lier, Magnus Vollan

Lier, Magnus Vollan

Lærekandidat

Lothe, Jørgen

Lothe, Jørgen

Lothe, Jørgen

jorgen.lothe@aglo.no

Lyngvær, Jan Erik

Lyngvær, Jan Erik

Lærer (TIP)

jan.erik@aglo.no

Mo, Thomas

Mo, Thomas

Daglig leder

Momyr, Anne-Kath

Momyr, Anne-Kath

Lærer (DH)

anne-kath@aglo.no

Myran, Christina Henriette

Myran, Christina Henriette

Lærer (DH)

christina.myran@aglo.no

Nilsen, Henrik

Nilsen, Henrik

Lærer (HO)

henrik@aglo.no

Nilsen, Jan Roger

Nilsen, Jan Roger

Aktivitør

jan.roger.nilsen@aglo.no

Nordback-Eriksen, Trond

Nordback-Eriksen, Trond

Lærer (grunnskole)

trond@aglo.no

Rotabakk, Torgeir

Rotabakk, Torgeir

Lærer (Bygg)

torgeir.rotabakk@aglo.no

Røkke, Håvard

Røkke, Håvard

Lærer (grunnskole)

havard.rokke@aglo.no

Rønning, Randi Grav

Rønning, Randi Grav

Lærer (AF)

randi.r@aglo.no

Ryggvik, Monica

Ryggvik, Monica

Rådgiver (AF)

monica.ryggvik@aglo.no

Salberg, Solveig

Salberg, Solveig

Lærer (AF)

solveig.salberg@aglo.no

Sandbakk, Edvin Telnes

Sandbakk, Edvin Telnes

Lærer (TIP)

edvin.sandbakk@aglo.no

Sandness, Stine K.

Sandness, Stine K.

Kontormedarbeider

stine.sandness@aglo.no

Sætnan, Ida Johanne

Sætnan, Ida Johanne

Lærekandidat

Skjervold, Pål Asbørn

Skjervold, Pål Asbørn

Lærer (grunnskole)

palskje@aglo.no

Skogen, Hilda Ovedie

Skogen, Hilda Ovedie

Lærer (HO)

hilda.skogen@aglo.no

Staven, Lene Bjørkmo

Staven, Lene Bjørkmo

Avdelingsleder (grunnskole)

lene@aglo.no

Stavnås, Ingrid-Ann Hagen

Stavnås, Ingrid-Ann Hagen

Lærer (HO)

ingrid-ann@aglo.no

Sten, Brit Oddny

Sten, Brit Oddny

Kontorfullmektig

brit.sten@aglo.no

Storøien, Monica

Storøien, Monica

Lærer (HO)

monica@aglo.no

Strand, Lars Tore

Strand, Lars Tore

Barnevernspedagog

lars.tore.strad@aglo.no

Stuberg, Elin

Stuberg, Elin

Avd.leder (DH)

elin@aglo.no

Sundbø, Anne-Lise

Sundbø, Anne-Lise

Lærer (HO)

anne.lise@aglo.no

Teigen, Olav

Teigen, Olav

Avd.leder (Bygg)

olav.teigen@aglo.no

Trollebø, Jan Egil

Trollebø, Jan Egil

Lærer (Bygg)

jan.egil@aglo.no

Tuseth, Tor Erik

Tuseth, Tor Erik

Driftsleder

tor.erik@aglo.no

Tøndel, Enok

Tøndel, Enok

Lærling (IT)

enok.tondel@aglo.no

Ulseth, Rikard

Ulseth, Rikard

Lærer (AF)

rikard@aglo.no

Valberg, Steinar

Valberg, Steinar

IT-ansvarlig

steinar.valberg@aglo.no

Valli-Viken, Gry Åse

Valli-Viken, Gry Åse

Barnevernspedagog

gry@aglo.no

Valstad, Heidi Hernes

Valstad, Heidi Hernes

Avd.leder (SES)

heidi.hernes.valstad@aglo.no

Vold, Henrik

Vold, Henrik

Lærer (bygg)

henrik.vold@aglo.no

Waade, Janne Buan

Waade, Janne Buan

lærer (HO)

janne@aglo.no

Wahl, Børge

Wahl, Børge

Lærer (AF)

borge.wahl@aglo.no

Wangberg, Ingrid

Wangberg, Ingrid

Renholder

renhold@aglo.no

Wråli, Kristoffer

Wråli, Kristoffer

Lærekandidat